צרו קשר

התקנה ותחזוקה - פרקט ודק

אנו מציעים שירות התקנה מלא, הכולל ביקור בשטח בחינם ומתן דוגמאות בחינם. מהרגע שבחרתם את הפרקט עבורכם אנו לוקחים את המושכות, כולל תיאום מול כל הגורמים - אדריכל, מפקח וכו'. 

התקנה

אנו בהרקולס מקנים חשיבות רבה לאיכות הביצוע והגמר המושלם. הפרקט או הדק האיכותי והמרשים ביותר, יאבד מאיכותו ומראהו באם לא יותקן בהתאם לסטנדרטים הגבוהים ביותר.

צוותי ההתקנה שלנו מיומנים, מנוסים ומצוידים במכשור המתקדם ביותר לביצוע ההתקנה. צוותים אלו עוברים הכשרה מיוחדת בהתאם לדרישות יצרני רצפות העץ, הטכניקה המתאימה וגיאומטריית ההתקנה הנדרשת.

אנו עושים שימוש בדבקים אקולוגיים באיכות הגבוהה ביותר, שאינם פולטים גזים ואינם משאירים ריח.

גימור ותחזוקה

רוב סוגי הפרקט מגיעים עם גמר המבוצע במפעל. הגמר השגור ביותר מבוצע באמצעות לכות מיוחדות ועמידות המגיעות בגימור מט, מט-משי או מבריק. גמר זה מקנה לפרקט מראה אלגנטי ויוצר שכבה קשיחה המגנה מפני שחיקה, לחות ורטיבות.
 
אפשרות נוספת היא שימוש בגמר השמן. השמן מחלחל לעומק העץ ומגן עליו מפני לחות ופגעים נוספים.
 
אנו בהרקולס מבצעים גוון וגמר לכה או שמן באתר או במצבעה, בהתאם לדרישות הלקוח תוך שימוש בחומרים אקולוגיים באיכות הגבוהה ביותר הקיימת כיום.
 
על כן כל סוגי רצפות העץ הן מהמפעל והן בביצוע באתר או במצבעה אינם דורשים תחזוקה למעט ניקוי שגרתי באמצעות חומרים מיוחדים לכל רצפת עץ, תוך שמירה על כללי התחזוקה המתאימים לכל סוג.


אנא פנו אלינו לשיחת ייעוץ עם המומחים מס 1 לפרקט ורצפות עץ דק מאז 1986.
הרקולס - יבוא, שיווק, וביצוע מושלם של מעל 1,500,000 מ"ר עד היום.